Yeni Üyelere Özel İlk Siparişte %10 İndirim - İndirim Kodu: angeldust10

İKİ GENÇ KADIN GİRİŞİMCİ OLARAK SAĞLIKLI YAŞAM VE BESLENMEYE OLAN TUTKUMUZU SÜPER GIDALARIN ŞİFASI İLE BİRLEŞTİRDİK.

TUĞÇE DURUL

Lise öğrenimini Sainte Pulchérie Fransız Lisesi’ninde tamamladı. Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesinden mezun oldu. Ekonomi ve Finans bölümünden ağırlıklı dersler alarak eğitimini Pazarlama ve Portföy Yöneticiliği ile pekiştirdi. Sağlıklı yaşam tutkusuyla birlikte 2015 senesinde yolu süper gıdalar ile kesişti. Sağlıklı yaşam halinin %70 beslenmeye bağlı olduğunu fark ettiği noktada ise partneri ile birlikte Angeldust Superfoods markasını hayata geçirmeye karar verdi.

TUĞÇE ERTAN

Lise öğrenimini Özel Akasya Lisesi’nde tamamladı. Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Ardından kurumsal bir firmada Avukat olarak çalışmaya başladı. Daha dengeli ve sağlıklı bir yaşamın yollarını ararken, yolu Yoga ve Ayurveda Bilimi ile kesişti. Bu öğretilerin hayatına olumlu etkilerini fark etmesiyle birlikte bu iki alanda eğitmenlik eğitimlerini tamamladı. Sağlıklı yaşama olan tutkusunu ve bu tutkuyu başka insanlarla paylaşma arzusunu fark ettiği noktada partneri ile birlikte Angeldust Superfoods markasını hayata geçirmeye karar verdi.

Bizim Hikayemiz

Sağlıklı yaşam yolculuğumuz Üniversite yıllarında başladı. Sağlıklı ve dengeli bir yaşam sürmeye olan tutkumuz, fiziksel ve zihinsel sağlığın bütüncül bakış açısıyla ele alınması gerektiğine olan inancımız, bizi bu tutkumuza daha da yaklaştırdı. Vücudumuzu sağlıklı gıdalarla beslemenin; mutlu, sağlıklı ve tatmin edici bir yaşam sürmenin en önemli parçası olduğunu öğrendik. Bu bilinç ile sağlıklı süper gıda karışımları hazırlamak ve başkalarının da sağlıkla buluşmasına aracı olmak motivasyonumuz haline geldi.

Süper Gıdalar bize nasıl yardımcı oldu?

Enerjimizin yenilenmesine ve pozitif hissetmemize

Bağışıklık sistemimizin güçlenmesine

Saç, cilt ve tırnak sağlığımızın güçlenmesine

Bağırsak floramızın düzenlenmesine ve şişkinliğimizin azalmasına yardımcı oldu.

YOLCULUĞUMUZDA BİZE KATILIN

Lezzetli toz karışımlarımızı tüketirken sağlığınızı da desteklemenin keyfini sürebileceksiniz. Angeldust Süper Gıdalar, günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz günlük ihtiyacınız olan vitamin minerallerin hepsini içermekte!

Aynı zamanda da glüten içermeyen, vegan, gdosuz ve %100 doğal içerikli ürünlerdir.

SON EKLENEN BLOG YAZILARI