Yeni Üyelere Özel İlk Siparişte %10 İndirim - İndirim Kodu: angeldust10
burclar

Burçlar ve Özellikleri

Her birinin kendine özgü güçlü ve zayıf yönleri, arzuları ve dünyaya bakış açıları olan 12 farklı burç vardır. Kişisel astrolojik burcunuz, doğduğunuz günkü güneşin konumunda bağlıdır. Burçlar ve özelliklerini keşfetmek için okumaya devam edin!

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Zodyak’ın ilk burcu olan koç, öncüdür. Koç burçları, her zaman bir numara olmayı sever. Tutkulu ve bağımsızdır. Bu dinamik ateş burcu maksimum rekabetten keyif alır. Bu yüzden koç burcu motive etmenin en iyi yolu bir şeyi yarışmaya dönüştürmektir. Sadık, zeki ve her zaman akıllarında birden fazla iş vardır. Özel hayatları, hayallerindeki ile aynı hizaya gelene kadar tatmin olmayacaklardır.

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa burcu kişiler zeki, hırslı ve güvenilirdir. Dürüstlüğe her şeyden çok değer verir. Özel hayatlarının dramatik olmasından biraz gurur duyar. Boğalar, diğer burçlar arasındaki en çalışkan kişilerdir. Bir işe koyulmaktan asla korkmaz ve işi bitirmek için büyük bir çaba sarf eder.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

İkizler burcu kişiler zeki, dinamik ve tutkuludur. Asla geçmişe takılıp kalmaz. Bunun yerine bardağın dolu tarafından baktığı bir iyimserliğe sahiptir. Kendisiyle vakit geçirmekten sıkılmaz ve hatta kendi ile arkadaşlığını sürdürmekten keyif alır. Çoğu zaman tek başına kurdukları hayalleri gerçeğe dönüştürebilir.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeçler duygusal ve sezgisel özelliklere sahip kişilerdir. Bu burca sahip kişiler oldukça sezgiseldir ve psişik yetenekleri genellikle birçok durumda kendini gösterir. Genellikle olaylar gerçekleşmeden önce olayla ilgili ilişkileri veya fikirleri sezer. Diğer su burçları gibi yengeçler de kendisini duygusal olarak korumak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslanlar cesur, sıcakkanlı ve cesurdur. Doğal bir liderin taşıyacağı özelliklere ve yüksek benlik saygısına sahiptir. İmrenilecek özelliklere sahip olduğunu bilir ve bundan gurur duyar. İyi yaptıkları bir şey için genellikle kendisini öven ilk kişi olur.  İnsanların kendisine saygı duyması için bir lidere yakışır bir çaba gösterir.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak burcu kişiler akıllı, nazik ve bilgilidir. Başladığı işi şikayet etmeden bitirir. Harika bir arkadaştır. Çevrelerindeki insanlara yardım etmek ve tavsiye vermek için her zaman oradadır. Büyük resmi görme konusunda yeteneklidir. Hayatını, tatilleri ve bugün yapacaklarını planlamak, onu güvende hissettirir.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Terazi burcu kişiler zeki ve kibardır. Her zaman başkalarını kendilerinden önde tutmaya isteklidir. Her biçimde uyuma değer verir. Tüm bakış açılarını görme konusunda ve başkaları arasında arabuluculuk yapma konusunda ustadır. Her zaman güvendikleri aileleri ve geniş arkadaş grupları ile mutludur.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

Akrep burcu kişiler tutkulu ve bağımsızdır. Başkaları ne düşünürse düşünsün kendi yolunu çizmekten korkmaz. Tartışmaktan asla çekinmez, aksine bunu sever. Samimi olmayan insanlardan nefret eder. Romantik ilişkilerin başlarında temkinli görünür. Bu yüzden potansiyel partneri için bir dizi test uygular.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Yay burcu kişiler bağımsız ve iradelidir. Alışılmışın dışına çıkmaya hazırdır. Sürüden uzaklaşmaktan korkmaz. Diğer insanların ne düşündüğünü umursamadan kendi isteklerinin peşinden gider. Doğuştan maceracıdır. Yalnız seyahat etmeyi ve keşifler yapmayı sever.

Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)

Oğlaklar zeki ve çalışkandır. Kendi kaderini tayin etme yetisine sahiptir. Hem kişisel hem de profesyonel yaşamında her zaman aklına koyduğu şeyi elde etmeye çalışır. Sadık bir arkadaştır. Komik ve kurnaz bir mizah anlayışına sahiptir. Oğlak burcu kişiler, inatçı olarak görülse de sadece ne istediklerini iyi bilirler.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Kovalar bağımsız ve esrarengiz bir kişiliğe sahiptir. Tüm burçlar arasındaki en bireysel kişilerdir. Etiketlenmekten hoşlanmaz ve bu yüzden herhangi bir sıfat kullanmaktan kaçınır. Değişimin ve evrimin doğasına inanır. Güçlü bir sosyal adalet duygusuna sahiptir ve kendisini sonsuz bir zincirin sadece bir halkası olarak görür.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Balık burcu kişiler yaratıcı ve son derece sezgiseldir. Her şeyi derinden hisseder ve güçlü içgüdüsel tepkilere sahiptir. Bununla birlikte insan zihninin gücüne derin bir saygı duyar. Sanat yoluyla duygularını anlamaya çalışmaktan ve sanatla ilgilenmekten keyif alır.

Güncel İçeriklere Göz At