Yeni Üyelere Özel İlk Siparişte %10 İndirim - İndirim Kodu: angeldust10

Yeşil Besinlerin İnanılmaz Gücü

Yeşil besinler yemek çoğu zaman sıkıcı görünebilir ancak yeşil gıdaların iyileştirici gücü yadsınamaz. Vücudunuzun sağlıklı ve güçlü kalmasına yardımcı olmak için harika besinlerdir.

Diyetinizdeki yeşillikleri artırmak için pek çok neden var. Yeşil gıdalar güçlü bir vücudu ve daha sağlıklı bir yaşamı destekler. Bilim, daha fazla yeşillik yiyen insanların, yemeyenlere göre daha iyi hafızaya ve daha yavaş zihinsel gerileme oranına sahip olabileceğini bile gösteriyor.

Yazının devamında bazı faydalı yeşil gıdaların üzerinden geçeceğiz. Ve sıkıcı hissetmeden bu yeşil gıdaları nasıl beslenme düzenimize alabileceğimizin ipuçlarını vereceğiz!


BUĞDAY ÇİMİ: BAĞIŞIKLIĞINIZI DESTEKLER

Buğday Çimi vücuda detoks uygulamak ve metabolizmayı düzenlemek için kullanılan sağlıklı bir süper gıdadır. Magnezyum, A,B,K vitaminleri, demir, çinko, C vitamini ve kalsiyum içeren bir antioksidan kaynağıdır. Aynı zamanda bağışıklık sistemini destekler ve sindirime yardımcı olur.


ISPANAK: DÜŞÜNDÜĞÜNÜZDEN ÇOK DAHA FAZLA VİTAMİN

Hayal edebileceğinizden daha fazla vitamin ve mineral içerir. Demir, C vitamini ve magnezyum gibi vitaminlerle doludur. Ayrıca ıspanak benzersiz bir şekilde klorofil ve karotenoidlerle doludur. Bunların birçok anti-inflamatuar özelliği vardır. Ayrıca gözleriniz için de iyidirler.


KALE: SİZE PARLAK BİR CİLT VEREN ANTİOKSİDAN

Bu yeşil şu anda çok moda. Kale yeşili, vitaminler, mineraller, antioksidanlar ve daha fazlasını içerir. En önemli özelliği antioksidanlarla güçlendirilmiş olmasıdır. Serbest radikal hasarına karşı savaşan süper besinler içerir. Bu, saçınızın ve cildinizin daha genç görünmesine destek olur.


KLORELLA: BAĞIŞIKLIĞINIZI DESTEKLER

Chlorella tatlı su yosunudur ve bu yosun vitamin ve minerallerle dolu başka bir yeşildir. Üstelik bağışıklığa çok iyi gelen bir yeşilliktir.


MAVİ SPİRULİNA: KOLESTEROLÜ DÜŞÜRÜR

Spirulina, vitaminler, mineraller ile dolu başka bir algdir. Ve hayır, muhtemelen diğer yeşillikler gibi bir salatada servis edildiğini görmeyeceksiniz. Bu tariflerinize ekleyebileceğiniz bir başka ek yeşil.


ALFALFA: MENSTRUAL KRAMP AĞRILARINI GİDERME

Bir başka bir heyecan verici yeşil. Yonca hakkında dikkat edilmesi gereken bir şey, fitoöstrojenlerden yüksek olmasıdır. Basitçe söylemek gerekirse, fitoöstrojenler östrojen hormonuna çok benzer. Ve vücudunuzdaki kötü östrojenlerin yerini almaya yardımcı olabilirler.


DİYETİNİZE NASIL DAHA FAZLA YEŞİLLİK KATABİLİRSİNİZ?

Gerçek şu ki, ortalama bir günde bu kadar çok yeşillik yemek gerçekçi olmayabilir. Ancak güzel olan şu ki, artık sizin için bunu yapan takviyeler var. İyi bir yeşil gıda takviyesi, tüm bu güçlü yeşilliklerin bir karışımını içerir ve bunları alması kolay bir formda sunar.

Bu aşamada Green Detox Süper Gıda karışımımız bir kova dolusu yeşilliğin tüm avantajlarını kompakt şekilde elde etmenize yardımcı olur. Bir ya da iki tatlı kaşığını smoothie ya da favori içeceklerinizden herhangi birine karıştırın ve her gün yeşilliklerinizi aldığınızdan emin olun.

Vücudunuz, sağlığınız ve zihniniz size teşekkür edecek.

Güncel İçeriklere Göz At